sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

KONKURS: wygraj podwójny bilet na komedię "Wkręceni"!

KONKURS: wygraj podwójny bilet na komedię
Foto: filmweb.plŚmiech to zdrowie, więc śmiej się razem z nami na komedii "Wkręceni" w Kinie "Tur" 

Wszystko wskazuje na to, że wiosna zadomowiła się u nas na dobre: piękna pogoda zachęca do tego, żeby wyjść z domu. Czemu więc nie udać się np. na romantyczny spacer? Randkę najlepiej zwieńczyć seansem w kinie. Brzmi ciekawie? Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na film „Wkręceni”!

Jest to najnowsza polska komedia, w której zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka czy Bartosza Opanię. Chcesz poznać historię trzech kumpli, którzy wyruszyli na poszukiwanie przygód do stolicy po tym, jak zostali zwolnieni z pracy w fabryce? Gwarantowana dobra zabawa! By zdobyć podwójne zaproszenie na seans, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: jak nazywa się aktor grający trzeciego z przyjaciół? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu należy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Komedia”. Zawarte w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Film niedawno wkroczył do kin i już zbiera pozytywne recenzje. Warto wziąć udział w naszej zabawie i osobiście przekonać się, na ile są one zasłużone. Na maile czekamy do 13 marca. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej 14 marca w godzinach południowych.

Seanse kinowe na pewno są dobrym sposobem na przełamanie codziennej rutyny. Dzięki życzliwości Miejskiego Domu Kultury w Turku już w ten weekend dwoje naszych Czytelników będzie mogło odprężyć się i „dać wkręcić” w fabułę komedii  w reżyserii Piotra Wereśniaka. Zapraszamy do udziału w konkursie!

ma

KONKURS: wygraj podwójny bilet na komedię

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama