Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

KONKURS: wygraj bilety na Jamala!

KONKURS: wygraj bilety na Jamala! - Foto: facebook.com/JamalOfficial/photos_stream
Foto: facebook.com/JamalOfficial/photos_streamChcesz wygrać bilety na koncert Jamala? Weź udział w naszym konkursie! 

Kręci Cię muzyka w stylu reggae? Mamy dobrą wiadomość! Już 27 marca o godz. 20.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku zagra Jamal – polski zespół, który w swoim repertuarze połączył jamajskie rytmy z elementami dancehallu. Chcesz tam być? Weź udział w naszym konkursie!

Koncert będzie częścią większego eventu – „XVII Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych Klaps 2014”. Tegoroczna edycja imprezy, która co roku ściąga do Turku wielu adeptów sztuki filmowej i autorytetów związanych z kinematografią zapowiada się bardzo ciekawie. Przeglądy, konkursy, warsztaty – każdy miłośnik wielkiego ekranu znajdzie coś dla siebie pośród ambitnego, niszowego repertuaru prezentowanych filmów. Organizatorzy dbają, by sam przegląd miał także odpowiednią oprawę muzyczną. Imprezę uświetni występ Jamala. Chcesz tam być? Weź udział w naszej zabawie!

Co zrobić, aby zdobyć wejściówkę? Zadaniem konkursowym jest napisanie do nas krótkiej wiadomości z uzasadnieniem, dlaczego właśne do Ciebie powinno powędrować zaproszenie. Maile wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu należy wysyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wiadomości wpisując słowo „Jamal”. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na wiadomości czekamy do środy 26 marca do godz. 12.00. Zwycięzcę wyłonimy i poinformujemy o wygranej w tym samym dniu, ok. godz. 13.00. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie oraz zachęcamy do przybycia na sam przegląd – na pewno będzie to jedno z ciekawszych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

ma

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama