wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

KONKURS: wygraj karnet do Groty Solnej!

KONKURS: wygraj karnet do Groty Solnej! - Foto: M. Derucki
Foto: M. DeruckiWeź udział w konkursie i korzystaj z dobrodziejstw wizyt w Grocie Solnej! 

Wiosna rozgościła się już na dobre. Przed nami ostatni dzwonek na to, by zadbać o kondycję i zdrowie przed wakacjami. Jednym ze sposobów na to mogą być wizyty w grocie solnej, która znana jest ze swojego dobroczynnego wpływu na nasze samopoczucie. Chcesz doświadczyć tego osobiście? Weź udział w naszym konkursie!

Grota solna jest polecana nie tylko w przypadku chorób tarczycy, ale także przy wielu innych dolegliwościach, m.in. naczyniowo – sercowych, dermatologicznych, metabolicznych czy oddechowych. Wizyty w grocie solnej opóźniają procesy starzenia się skóry, zwiększając jej ukrwienie oraz koją zszargane nerwy, działając relaksacyjne. Jest to doskonała okazja do wytchnienia od codziennych obowiązków i miłego spędzenia czasu w spokojnej atmosferze np. z dobrą lekturą. Czy trzeba bardziej zachęcać do udziału w naszej zabawie?

Karnet na 10 wizyt w grocie solnej czeka na swojego właściciela. Co zrobić, aby nim zostać? Nic prostszego! Wystarczy wysłać na adres krótką odpowiedź na pytanie, gdzie najbliżej Turku znajduje się kopalnia soli? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Sól”. Zamieszczone w treści odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 14 kwietnia. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej we wtorek, 15 kwietnia w godzinach południowych. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

ma

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama