środa 01 kwietnia 2020

Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

reklama

KONKURS FOTO: Uwiecznij piękno powiatu i wygraj nagrody!

KONKURS FOTO: Uwiecznij piękno powiatu i wygraj nagrody!
 

Jesteś fotografem-amatorem, masz ukończone 15 lat, a robienie zdjęć jest Twoją pasją? Wspaniale! Zapraszamy do udziału w drugiej edycji wakacyjnego konkursu fotograficznego. W tym roku poza przyrodą istnieje możliwość uwiecznienia architektury. Do zgarnięcia są atrakcyjne nagrody.

Fotografia to prawdziwa sztuka – wyraża emocje, pozwala na dłużej zachować piękno ulotnych chwil i miejsc. Zdjęcia stają się coraz popularniejszą formą przekazu. Do wykonywania pięknych fotografii przydaje się dobry sprzęt, ale kluczowe znaczenie mają kreatywność, pasja i determinacja, z jaką poszukujemy obiektów godnych ujęć.

Z myślą o wszystkich pasjonatach portal Turek.net.pl wraz ze Starostwem Powiatowym w Turku, Muzeum Miasta Turku oraz TiM Fotostudio w Turku postanowili po raz drugi zorganizować konkurs fotograficzny. Tym razem tematem przewodnim jest „Piękno przyrody i architektury Powiatu Tureckiego”. Nadesłane prace wezmą udział w wystawie pokonkursowej w turkowskim muzeum. Wernisaż na pewno pomoże zaprezentować twórczość często nieznanych nikomu miłośników fotografii.

Patrz: Regulamin konkursu

Zachęcamy do udziału w konkursie – prace można nadsyłać od 26 czerwca do dnia 6 września br. do godz. 24.00 na adres foto@turek.net.pl. W temacie należy wpisać „Piękno przyrody i architektury Powiatu Tureckiego”, załączając zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Na wykonanie zdjęć jest więc sporo czasu. Maksymalnie można przysłać 5 fotografii nie biorących wcześniej udziału w innych konkursach. Nie czekaj! Łap za aparat i spróbuj uchwycić piękno naszego regionu – ma on wiele uroku, zwłaszcza latem. Warto się wysilić, nie tylko by spróbować swoich sił, ale by zdobyć atrakcyjne nagrody!

Jest o co walczyć: za I miejsce zwycięzca otrzyma nagrodę Starosty Tureckiego – bon na zakup sprzętu fotograficznego o wartości do 1000 zł. II. miejsce to Nagroda TiM Fotostudio - bon na zakup sprzętu fotograficznego o wartości do 500 zł. Za III miejsce przyznawana jest nagroda portalu Turek.net.pl - bon na zakup sprzętu fotograficznego o wartości do 400 zł.

Nasz konkurs jest skierowany do osób nie zajmujących się zawodowo fotografią. Mamy nadzieję, że dla wielu będzie to okazja do zaprezentowania swojej twórczości oraz przede wszystkim dobra zabawa mająca na celu sprawdzenie swoich umiejętności. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi czas na wycieczki, których efektem mogą być wspaniałe zdjęcia. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Szczegóły dotyczące przebiegu i zasad konkursu określony zostały w regulaminie, który można pobrać poniżej.

Podobne artykuły

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

5 mrz.
Sukces uczennicy SP5 w XI Konkursie...

Sukces uczennicy SP5 w XI Konkursie Artystycznym im....

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama