poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

KONKURS: Dwa miejsca na spływ kajakowy!

KONKURS: Dwa miejsca na spływ kajakowy!
 

Jak zapewnić sobie w lipcowy weekend świetną zabawę i mnóstwo emocji? To proste! Wystarczy wziąć udział w spływie kajakowym organizowanym przez GOK „Wozownia” (Kolnica 3, tel. 782 011 017) , który odbędzie się 25 lipca.

Redakcja Turek.net.pl przygotowała dla miłośników aktywnego wypoczynku konkurs, w którym do wygrania są dwa miejsca na wspomniany spływ kajakowy. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

reklama

Jak nazywa się Polak, który jako pierwszy przepłynął Atlantyk kajakiem?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres redakcja@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując hasło „KAJAK”. Na odpowiedzi czekamy do 21 lipca. Ogłoszenie wyników dzień później tj. 22 lipca około godziny 12.00

Zamieszczone w odpowiedzi dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcję jedynie w celu poinformowania zwycięzców o sposobie odbioru nagrody. Konkurs tylko dla osób powyżej 16 roku życia. Informujemy także, że zgodnie z regulaminem spływu osoby poniżej 18 lat muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w spływie kajakowym (wymóg organizatora).

Zapraszamy do zabawy i życzymy wygranej.

KONKURS: Dwa miejsca na spływ kajakowy!

Podobne artykuły

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

13 sierp.
Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego...

Najpopularniejszy sołtys powiatu tureckiego otrzymał...

6 sierp.
Sołtys wsi Miłkowice z tytułem...

Sołtys wsi Miłkowice z tytułem najpopularniejszego...

4 sierp.
reklama
reklama
reklama