czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM
 

Bilety na koncert Starego Dobrego Małżeństwa, który został przełożony na dzień 26 listopada 2015 r., wygrywają: Piotr Rzetecki i Alicja Olek. Bilety są do odbioru w redakcji portalu Turek.net.pl ul. Komunalna 4.

W związku z nadchodzącym koncertem Starego Dobrego Małżeństwa zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Żeby zgarnąć nagrodę w postaci dwóch biletów na koncert (22 października 2015) wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki jest Twój ulubiony utwór tego zespołu i dlaczego? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@turek.net.pl do dnia 19 października 2015 r. Wyniki podamy dnia następnego.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze, które ukazały się na płycie „Kompresja ciszy” (premiera albumu 13 kwietnia 2015).

Koncert organizuje Starostwo Powiatowe w Turku wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną w Turku. Bilety w cenie 30 zł (w dniu koncertu 35 zł) można nabyć w Sklepiku I LO w godz. 8.00 -14.00 oraz w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku ( ul. Kościuszki 6) w godz. 9.00 – 15.00.

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM

Podobne artykuły

"Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski"....

12 sierp.
Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

Póki Polska żyje w nas! Niezwykły koncert...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama