Bracia Cugowscy & Big Band Miasta Turku | 19 października 18:00 | wstęp wolny

piątek 19 października 2018

Michaliny, Michała, Piotra

reklama

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM
 

Bilety na koncert Starego Dobrego Małżeństwa, który został przełożony na dzień 26 listopada 2015 r., wygrywają: Piotr Rzetecki i Alicja Olek. Bilety są do odbioru w redakcji portalu Turek.net.pl ul. Komunalna 4.

W związku z nadchodzącym koncertem Starego Dobrego Małżeństwa zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Żeby zgarnąć nagrodę w postaci dwóch biletów na koncert (22 października 2015) wystarczy odpowiedzieć na pytanie: jaki jest Twój ulubiony utwór tego zespołu i dlaczego? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres konkurs@turek.net.pl do dnia 19 października 2015 r. Wyniki podamy dnia następnego.

reklama

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze, które ukazały się na płycie „Kompresja ciszy” (premiera albumu 13 kwietnia 2015).

Koncert organizuje Starostwo Powiatowe w Turku wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną w Turku. Bilety w cenie 30 zł (w dniu koncertu 35 zł) można nabyć w Sklepiku I LO w godz. 8.00 -14.00 oraz w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku ( ul. Kościuszki 6) w godz. 9.00 – 15.00.

Rozwiązanie konkursu: Wygraj bilety na SDM

Podobne artykuły

Już w piątek: Koncert Braci Cugowskich i Big...

Już w piątek: Koncert Braci Cugowskich i Big Bandu...

16 paźd.
Konkurs: Wygraj podwójne zaproszenie na koncert...

Konkurs: Wygraj podwójne zaproszenie na koncert...

11 paźd.
Lombard zagrał na zakończenie trzynastego...

Lombard zagrał na zakończenie trzynastego RocknTura

9 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama