niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

KONKURS: Wygraj i znajdź się na pierwszych stronach magazynów!

KONKURS: Wygraj i znajdź się na pierwszych stronach magazynów!
 

Dla wszystkich naszych Czytelników mamy niezwykły konkurs, w którym można wygrać... zdjęcie na pierwszej stronie kolorowego czasopisma. Wygraj i zrób sobie wyjątkową pamiątkę lub zaskakujący prezent dla swojego znajomego.

Aby usatysfakcjonować wszystkich naszych czytelników i tych posiadających Facebook i tych którzy od Facebooka stronią zorganizowaliśmy konkurs zarówno na FB, jak i na naszym portalu.

Konkurs na portalu Turek.net.pl
Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu do konkursu zaproponować tytuł czasopisma który powinien poszerzyć ofertę "Kreatywnej okładki".  Wśród najciekawszych propozycji sponsor konkursu wybierze 3-ch zwyciężców. Nagrodami są komplety okładek czyli PROJEKT+WYDRUK+ANTYRAMA.


Konkurs na FACEBOOK'u
Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage „Kreatywna okładka” (https://www.facebook.com/kreatywnaokladka) i udostępnić planszę konkursową. Sponsor konkursu wybierze 3-ch zwyciężców. Nagrodami kompletny okładek czyli PROJEKT+WYDRUK+ANTYRAMA.

Link do planszy konkursowej: https://www.facebook.com/turek.online/photos/a.151016438291030

Konkurs trwa do 7 grudnia.

Uwaga! Konkurs tylko dla mieszkańców powiatu tureckiego. Odbiór nagród osobisty.‹

Współorganizatorem/sponsorem konkursu jest „Kreatywna okładka”, która w swojej ofercie ma około 30 znanych tytułów prasowych i sukcesywnie poszerzają swoją ofertę.

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama