poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek!

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek!
 

Szybki konkurs na Tłusty Czwartek został zakończony. Osoby, które wygrały zostaną poinformowane o sposobie odbioru pączków telefonicznie. Dziekujemy za wspólną zabawę. Niebawem Walentynki zatem i konkursy będą :-)

Kto lubi pączki, ręka w górę! Trwa ulubione święto wszystkich łasuchów – Tłusty Czwartek! Jest to jedyny dzień w roku, kiedy można bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na słodkie szaleństwo. Baw się razem z nami – weź udział w konkursie i wygraj pudełko pełne pączków!

Portal Turek.net.pl wraz z cukiernią „REM MARCO” z okazji Tłustego Czwartku przygotował dla swoich Czytelników słodki konkurs, w którym do wygrania jest pięć kartonów pączków. Co zrobić, by zdobyć taki dla siebie i swoich bliskich? Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie!

Wystarczy, że wyślesz do nas maila na adres konkurs@turek.net.pl, w tytule wpisując słowo „Pączek”, w treści zaś  hasło „Tłusty Czwartek z Turek.net.pl”, swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez Redakcje jedynie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody. Pierwsze pięć osób wygrywa pakiet 5 pączków.

Spieszcie się, 5 zestawów pączków rozdamy wśród zgłoszeń, które otrzymamy do godziny 12.00. Odbiór nagród do godziny 15.30 w siedzibie redakcji na ul. Komunalnej 4.

Zapraszamy także do konkursu na Facebooku gdzie do wygrania jest także 5 zestawów ufundowanych przez cukiernię „REM MARCO”.

Zapraszamy wszystkich czytelników do zakupów w cukierni „REM MARCO”, której punkt sprzedaży mieści się w markecie Kaufland. Przepyszne pączki, smakowite ciacha i wspaniałe torty czekają na Państwa!  

Zobacz wizytówkę cukierni w Turek.biz: turek.biz/katalog/firma/282/cukiernia-rem-marco

KONKURS: Wygraj pączki na Tłusty Czwartek!

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama