poniedziałek 14 października 2019

Alany, Damiana, Liwii

reklama
Wzorek

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i kolację we dwoje!

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i kolację we dwoje!
 

Luty to przede wszystkim... Walentynki! Święto zakochanych, zarówno tych, którzy mogą pochwalić się długim stażem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wspólną drogę. Z tej okazji mamy niespodziankę dla wszystkich par – wyjątkowy Konkurs Walentynkowy z atrakcyjnymi nagrodami! Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Gdy każda samotna minuta się dłuży, dobrze mieć chociaż fotografię wybranki lub wybranka, która chociaż w minimalny sposób złagodzi jej nieobecność. Nic dziwnego, że pary chętnie się fotografują – miłością warto się chwalić!

Chcesz mieć piękne zdjęcia ze swoją drugą połówką? Takie, które będą prawdziwą ozdobą Waszego albumu? Chcesz spędzić Walentynki na romantycznej kolacji we dwoje? Weź udział w naszym konkursie! Zadanie jest proste – wystarczy napisać krótkie wyznanie miłosne skierowane do ukochanej osoby.

Najpiękniejsze z nich zostanie nagrodzone profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną w TIM Fotostudio (Turek, pl. Sienkiewicza 21).

Za drugie miejsce nagrodą jest kolacja dla dwojga w Restauracji 69.

Trzecie miejsce zostanie nagrodzone pięknym bukietem kwiatów wykonanym w Kwiaciatni Magnolia (Turek, ul. Kolska Szosa 11, plac przy Kauflandzie). Uwaga, aż 3 osoby mogą się ubiegać o bukiet, gdyż łącznie mamy ich 3 do wydania.

Wyznania miłosne należy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując słowo „Kocham”. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na wyznania czekamy do czwartku 11 lutego. O wygranej poinformujemy w piątek 12 lutego w godzinach południowych. Weź udział w konkursie i świętuj Walentynki razem z Portalem Turek.net.pl! Spraw niespodziankę sobie i osobie najbliższej Twojemu sercu!

Podobne artykuły

Weź udział w konkursie i wygraj czujkę tlenku...

Weź udział w konkursie i wygraj czujkę tlenku węgla!

6 paźd.
Wyróżnienie dla Mateusza Kaszyńskiego z OSP...

Wyróżnienie dla Mateusza Kaszyńskiego z OSP Brudzew...

25 wrz.
Zakończono konkurs na dyrektora MDK. Paweł...

Zakończono konkurs na dyrektora MDK. Paweł Siwiński...

24 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama