poniedziałek 22 kwietnia 2024

Łukasza, Kai, Nastazji

reklama

Konkurs Mikołajkowy z Oriflame

Konkurs Mikołajkowy z Oriflame
 

Konkurs Mikołajkowy z Oriflame. Wygraj EKSPRES DO KAWY KRUPS NESCAFE DOLCE GUSTO oraz upominki kosmetyczne firmy Oriflame!!!

1 polubić post z planszą konkursową,
2 udostępnić planszę konkursową na swoim profilu FB,
3 w komentarzu pod planszą konkursową na fanpage Turek.net.pl napisz MIKOŁAJKI i zaproś do zabawy 3 osoby.

Zapraszamy do zabawy. Koniec konkursu o godz. 23.59 w piątek 17 grudnia 2021r. W dniu 20 grudnia sponsor konkursu ogłosi zwycięzcę nagrody głównej. Regulamin dostępny na stronach portalu w zakładce Konkursy.

Regulamin Konkursu Mikołajkowego

 1. Organizatorem Konkursu Mikołajkowego jest Biuro Regionalne Oriflame w Turku, ul. Kolska Szosa 11, zwane dalej Organizatorem.

 2. Konkurs Mikołajkowy, zwany dalej Konkursem, polega na polubieniu i udostępnieniu posta z Konkursem jako publiczny na swojej tablicy na FB oraz napisaniu w komentarzu MIKOŁAJKI wraz z zaproszeniem 3 osób do udziału w Konkursie.

 3. Przebieg Konkursu

 • Po spełnieniu warunków z punktu 2 niniejszego Regulaminu, z uczestnikiem skontaktuje się Organizator (za pośrednictwem Messengera) w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru nagrody gwarantowanej.

 • Przy odbiorze nagrody gwarantowanej uczestnik otrzyma voucher, biorący udział w losowaniu jednej Nagrody Głównej, które odbędzie się dnia 20 grudnia 2021 r. Filmik z losowania zostanie zamieszczony w komentarzu pod postem konkursowym.

 • Z uczestnikiem, który wylosuje Nagrodę Główną skontaktuje się Organizator (za pośrednictwem Messengera) w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru Nagrody.

 • Nagrody gwarantowane można odbierać do 31 grudnia 2021 r., jednak odebranie nagrody po 20 grudnia 2021 r. uniemożliwi udział w losowaniu Nagrody Głównej.

 • W Konkursie wezmą udział tylko uczestnicy, którzy spełnili wszystkie powyższe warunki Konkursu i zamieścili komentarz do dnia 17 grudnia 2021 r. do godziny 23:59.

 1. Nagrodami gwarantowanymi w Konkursie dla każdego uczestnika są upominki kosmetyczne firmy Oriflame. Nagrodą Główną jest ekspres do kawy Krups Nescafe Dolce Gusto.

 2. Fundatorem nagród jest Organizator.

 3. Odbiór nagród gwarantowanych nastąpi w Biurze Regionalnym Oriflame w Turku, ul. Kolska Szosa 11.

 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

 5. Konkurs nie jest stworzony, przeprowadzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez Facebook, przez co serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego Uczestnika konkursu. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.

 6. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem Konkursu, tj. udzielaniem informacji na temat Konkursu oraz rozpatrywaniem reklamacji sprawuje Organizator Konkursu.

 7. Biorąc udział w Konkursie wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska w poście dotyczącym Konkursu.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
To już pewne, Antosik po raz trzeci...

To już pewne, Antosik po raz trzeci burmistrzem Turku. Pełne wyniki w...

z dzisiaj
Pierwsza kobieta Burmistrz w dziejach...

Pierwsza kobieta Burmistrz w dziejach Tuliszkowa. Ewelina...

z wczoraj
Frekwencja na godz. 17.00 w Turku i powiecie....

Frekwencja na godz. 17.00 w Turku i powiecie. II tura Wyborów...

z wczoraj
Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół...

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Technicznych w Turku już...

z wczoraj
Stary, niepotrzebny, zapomniany laptop? Daj mu...

Stary, niepotrzebny, zapomniany laptop? Daj mu drugą szansę dzięki...

z wczoraj
Poznaj i zagłosuj na swojego dzielnicowego:...

Poznaj i zagłosuj na swojego dzielnicowego: st. sierż. Karol Płóciennik

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama