Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Umiesz grać? Zagraj w liceum!

Umiesz grać? Zagraj w liceum! - Michał Gąbka z licealną orkiestrą podczas Dnia Kobiet. foto: AW
Michał Gąbka z licealną orkiestrą podczas Dnia Kobiet. foto: AW  

Każdy, kto ma talent, powinien go pokazywać! Do takiego wniosku już dawno doszły trzy nauczycielki prowadzące szkolną bibliotekę w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Turku: Martyna Zając-Andrzejewska, Monika Grzelczak i Ewelina Socka. Systematycznie mają tam miejsce wernisaże prezentujące twórczość uczniów.

Udział w nich mogą brać zarówno aktualni uczniowie, jak i absolwenci placówki. Obecnie wśród absolwentów poszukiwane są osoby grające na instrumentach dętych i perkusyjnych. Mogą one wystąpić jednorazowo, grając z orkiestrze podczas wernisażu lub nawiązać dłuższą współpracę.

reklama

Pasjonaci mówią, że muzyka uzależnia. Zawsze też miło jest móc realizować się, dodatkowo przypominając sobie dobre, licealne czasy. - Absolwenci są mile widziani nie tylko jednorazowo. Gdy ktoś zagra raz, to na tym się nie kończy. Ludzie w miarę możliwości przychodzą pomagać częściej, następną okazją będą kolędy w święta – mówi Michał Gąbka, założyciel orkiestry. Wydarzenie będzie miało miejsce 14 listopada w auli liceum

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy z Michałem Gąbką: mmuzykalny@gmail.com lub 693 242 955. Serdecznie zapraszamy!

M.A.

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

z wczoraj
Koronawirus w

Koronawirus w "Ogólniaku" i przedszkolu. W...

09-10-2020
Rozpoczął się rok szkolny 2020/2021 w powiecie...

Rozpoczął się rok szkolny 2020/2021 w powiecie...

01-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama