czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Piszesz wiersze? Weź udział w konkursie!

Piszesz wiersze? Weź udział w konkursie! - Źródło: sxc.hu/istockphoto
Źródło: sxc.hu/istockphoto 

Wiele ukrytych talentów poetyckich pisze do szuflady, wstydząc się własnych, często bardzo dobrych utworów. Teraz pojawia się okazja, by to zmienić. Mimo że złota jesień jest już raczej za nami, to wciąż niezwykle tajemnicza i fascynująca pora roku. Nic dziwnego, że stała się tematem dla wielkopolskiego konkursu poetyckiego „Jesień 2013”, którego organizatorem jest Tomasz Strejza.

Konkurs przeznaczony jest dla ludzi młodych, ale i nie tylko. Każdy, kto swoje refleksje przelewa na papier tworząc wiersze, może spróbować swoich sił. Utwory należy przesyłać do 21 grudnia, czyli do końca kalendarzowej jesieni, na adres: konkurs@tomaszstrejza.konin.pl lub Tomasz Strejza  ul. Wyszyńskiego 32, skrzynka pocztowa nr 1, 62-503 Konin 5 z dopiskiem „konkurs jesień 2013”.

reklama

Za pierwsze trzy miejsca przewidziano atrakcyjne nagrody. Organizator zastrzega, że nadsyłane utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane i muszą być napisane w języku polskim. Prace nie są zwracane, należy też pamiętać, by wraz z wierszami nadesłać swoje dane: imię, nazwisko, adres i wiek.

Warto uwierzyć we własne siły i wziąć udział w konkursie organizowanym przez konińskiego poetę. Więcej szczegółów na stronie: tomaszstrejza.konin.pl. Serdecznie zapraszamy!

M.A.

Piszesz wiersze? Weź udział w konkursie!

Podobne artykuły

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

18-10-2019
A. Burszewski: Jesień, ach to Ty

A. Burszewski: Jesień, ach to Ty

26-09-2018
Konkurs recytatorski w Tuliszkowie

Konkurs recytatorski w Tuliszkowie

09-04-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama