sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Tkacze-amatorzy stanęli w konkury

Tkacze-amatorzy stanęli w konkury
 

Już po raz dziesiąty w turkowskim muzeum organizowany jest ogólnopolski konkurs tkaniny amatorskiej. Wystawa konkursowa prezentuje 300 barwnych prac 175 autorów. Tkaniny to głównie gobeliny z wełny wykonane ręcznie na ramach tkackich.

Tematyka jest różnorodna: dominują pejzaże, kopie dzieł malarskich, portrety, martwa natura, a w pracach dziecięcych zwierzęta.

reklama

Tkaniny będą oceniane przez profesjonalne jury w dwóch kategoriach: twórców dorosłych oraz dzieci. Będą przyznawane nagrody i medale. Zwiedzający wystawę mogą wziąć udział w plebiscycie publiczności, głosując na najciekawszą tkaninę. Autor pracy, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma Nagrodę Publiczności. Głosować można od 16 listopada do 5 grudnia. Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w salach naszego muzeum 6 grudnia. 

materiał prasowy

reklama

*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Cisew organizują zbiórkę złomu.

Druhowie z OSP Cisew organizują zbiórkę złomu.

z wczoraj
Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

17 wrz.
Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama