niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Mikołajki z Kwiatem Kobiecości w SP ZOZ

Mikołajki z Kwiatem Kobiecości w SP ZOZ
 

W piątek Fundacja "Kwiat Kobiecości" przeprowadziła na terenie całej Polski "Akcję Święty Mikołaj 2013". Upominkami obdarowana została dzięki temu część pań przebywających w turkowskim szpitalu.

6 grudnia – popularne Mikołajki, dzień zwiastujący poniekąd bożonarodzeniową atmosferę -  przyniósł mieszkańcom Turku i okolic mróz, opady i szalejącą za oknem wichurę. Pojawiła się jednak nadzieja na to, że zły humor nie dopadnie przynajmniej pań, znajdujących się akurat w tym czasie na oddziale ginekologicznym turkowskiej placówki medycznej. Jako że Fundacja „Kwiat Kobiecości” – Ogólnopolska Organizacja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, już kilka lat temu objęła zasięgiem swej przedświątecznej akcji miejscowy SP ZOZ, w piątek w szpitalu pojawiła się „pani mikołajowa” czyli wcielająca się w tę rolę Katarzyna Niemira-Kropidłowska. Koordynatorka działań „Kwiatu Kobiecości” na terenie woj. wielkopolskiego przekazała paniom paczki z podarkami, złożyła także świąteczne życzenia. Katarzyna Niemira-Kropidłowska składa również podziękowania ordynatorowi oddziału ginekologii SP ZOZ w Turku, za umożliwienie przeprowadzenia akcji.

reklama

"Kwiat Kobiecości" jest organizacją na rzecz walki z rakiem szyjki macicy. Fundacja skupia się zarówno na propagowaniu działań profilaktycznych i edukacyjnych, jak i udzielaniu wsparcia kobietom zmagającym się z chorobą.

AW

Podobne artykuły

Szpital wsparty środkami z Funduszu...

Szpital wsparty środkami z Funduszu Sprawiedliwości

1 st.
Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i...

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu. Seńko i Wojtkowiak...

27-10-2020
Apel radnych klubu PSL do starosty Dariusza...

Apel radnych klubu PSL do starosty Dariusza Kałużnego

21-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama