czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Gimnazjum nr 2 najlepiej zna twórczość Mehoffera

Gimnazjum nr 2 najlepiej zna twórczość Mehoffera - Źródło: Gimnazjum nr 2 w Turku
Źródło: Gimnazjum nr 2 w TurkuW dniu 7 grudnia odbyła się już VII edycja konkursu "Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło" 

Co roku bierzemy udział w Powiatowym Konkursie „Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło”. Ma on na celu propagowanie postaci wybitnego polskiego artysty - ucznia Jana Matejki - i jego przedsięwzięcia w naszym mieście w kościele NSPJ. Konkurs składa się z trzech części: plastycznej, wiedzowej (indywidualne zmagania) i zadaniowo – wiedzowej (zespołowa konkurencja).

Miło nam donieść, że w dniu 7 grudnia 2013 r. w VII edycji tego konkursu nasze uczennice: Martyna Dziamara z kl. I b, Kinga Krzyżostaniak z kl. II d i Aleksandra Straszewska z kl. I b zespołowo zajęły I miejsce. Sukces jest tym większy, że dziewczęta konkurowały z gimnazjalistami z klas trzecich oraz uczniami ze szkół średnich.

reklama

Dzięki swej wiedzy, zaangażowaniu i umiejętności współpracy zdobyły dla naszej szkoły bardzo ładny prezent w postaci DVD. Dziewczyny mogą być dumne ze swego osiągnięcia, tak jak cała społeczność gimnazjalna jest dumna z ich postawy. Uczennice przygotowała p. Anna Maćczak.

Źródło: Gimnazjum nr 2 w Turku

* tytuł pochodzi od Redakcji

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama