czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Zobacz, co potrafią Red Lips!

Zobacz, co potrafią Red Lips! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W Turku może brakować wielu rzeczy, ale na pewno nie zabraknie dobrej muzyki i koncertów prawdziwych gwiazd. Kolejną z nich będzie zespół Red Lips, który już 15 listopada zagra w Pubie 21. Zainteresowani?

Grupa Red Lips na rynku muzycznym funkcjonuje od 2009 roku, ale największą popularność przyniósł jej udział w pierwszej edycji programu Must Be The Music, gdzie zespół doszedł aż do półfinału. Od tego czasu, tj. od 2011 roku Red Lips rozwinęło skrzydła, a singiel „To, co nam było” z miejsca podbił listy przebojów.

reklama

W listopadzie ubiegłego roku odbyła się premiera kolejnego po „Czarne i białe” singla pt. „Zanim odejdziesz”, który już niedługo będzie można usłyszeć na żywo. Kluczem do sukcesu jest charyzmatyczny głos wokalistki Joanny Czarneckiej, który idealnie komponuje się z rockowym repertuarem grupy. Red Lips ma coraz więcej fanów. Czy wśród mieszkańców Turku także?

Warto przekonać się o tym już 15 listopada podczas koncertu w Pubie 21! Zespół zagra o godz. 20.00. Koszt biletów wynosi 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu. Na pewno warto przekonać się, czy sława Red Lips jest zasłużona! Zapraszamy!

ma 

Podobne artykuły

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

24 sierp.
Earth Festival Uniejów 2020 już w najbliższą...

Earth Festival Uniejów 2020 już w najbliższą...

18 sierp.
Niezapomniane przeboje Anny German w wykonaniu...

Niezapomniane przeboje Anny German w wykonaniu...

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama