wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Sprawdź, czy wygrałeś bilet na "Hobbita"!

Sprawdź, czy wygrałeś bilet na
Sprawdź, czy wygrałeś podwójne zaproszenie na "Hobbita"!  

Czas rozwiązać kolejny konkurs! Tym razem pora rozstrzygnąć zabawę, w której do zdobycia było podwójne zaproszenie na seans „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Dostaliśmy ogromną ilość maili, co świadczy o zainteresowaniu naszymi konkursami oraz samym filmem, który zbiera pozytywne recenzje.

Druga część „Hobbita” przyciąga do kin prawdziwe tłumy – nic dziwnego, film zrealizowano z rozmachem, ma mniej dialogów i więcej akcji niż zawierała w sobie pierwsza część. Fani, którzy widzieli już film, chwalą efekty specjalne, głównie za postać wyrafinowanego i tajemniczego smoka Smauga.

reklama

Odpowiedzią na pytanie konkursowe jest oczywiście Bilbo Baggins z Shire. Zwycięzcą w naszym konkursie został Patryk Sujewicz. Serdecznie gratulujemy! Przegranym życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, których na pewno nie zabraknie! Przypominamy także, że film można oglądać w Kinie "Tur" od 10 do 16 stycznia w 2 D i 3D. Zapraszamy!

ma

Podobne artykuły

III miejsce uczennicy ZST w Ogólnopolskim...

III miejsce uczennicy ZST w Ogólnopolskim Konkursie...

4 st.
Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym...

Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym PATRIA...

01-12-2020
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama