sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

PUC i DREWTUR Firmami Roku 2013

PUC i DREWTUR Firmami Roku 2013 - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W piątkowy wieczór w klubie Barbórka odbyło się kolejne już Spotkanie Noworoczne. W trakcie tejże gali poznaliśmy laureatów XIV edycji konkursu „Firma Roku”, organizowanego przez Turecką Izbę Gospodarczą.

Celem konkursu jest nagrodzenie tych lokalnych przedsiębiorstw, które swymi osiągnięciami wyróżniają się na tle innych podmiotów, działających na terenie powiatu tureckiego. Kapituła Konkursowa decydując o uhonorowaniu poszczególnych firm bierze pod uwagę takie czynniki, jak np. wysoka jakość świadczonych usług, oferowanych produktów itp.

reklama

Nagrody w XIV edycji konkursu przyznane zostały w dwóch kategoriach. W przypadku tzw. małych firm, zatrudniających do 20 pracowników, wyróżnione zostało przedsiębiorstwo Kompleksowe Usługi Sprzątające PUC Agnieszka Sidorowicz-Michalak. Firma powstała w 2012. Jej pracownicy zajmują się myciem, czyszczeniem różnego rodzaju nawierzchni, w tym pomieszczeń sanitarnych, jak również dbaniem o czystość w domach prywatnych, pomieszczeniach publicznych czy bankach. Firma zatrudnia także osoby długotrwale bezrobotne.

Jestem naprawdę bardzo wzruszona i szczęśliwa. Chciałam podziękować Tureckiej Izbie Gospodarczej za wydatkowe wyróżnienie, które da naszej firmie takiego malutkiego „kopa” na przyszłość, na lepszy rozwój – mówiła Agnieszka Sidorowicz-Michalak, dziękując swoim pracownikom i wszystkim wspierającym jej firmę osobom.

W kategorii „otwartej” laureatem konkursu zostało przedsiębiorstwo DREWTUR L.T.M. Greber spółka jawna, które pokonało innych nominowanych – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LANKO Andrzej Langowski oraz Piekarstwo Krzysztof Ogrodowczyk. Zwycięska firma istnieje od blisko 30 lat i specjalizuje się w obróbce i uszlachetnianiu elementów z drewna oraz materiałów drewnopodobnych. DREWTUR w 2013 roku zwiększył zatrudnienie o ponad 100% .

reklama

Nie byłoby tego sukcesu bez załogi zakładu. (…) Chciałbym przy okazji podziękować synowi Michałowi, bez którego nie byłby możliwy tak szybki rozwój firmy. Dzięki jego zaangażowaniu i mojemu doświadczeniu udało nam się to wszystko wprowadzić – mówił w piątkowy wieczór Ludwik Greber.

AW

PUC i DREWTUR Firmami Roku 2013 - foto: M. Derucki

Podobne artykuły

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli...

Ryszard Bartosik człowiekiem roku 2019 czyli Gala...

8 lt.
Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego

Spotkanie Noworoczne Powiatu Tureckiego

02-02-2019
Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu...

Noworoczne spotkanie u strażaków z Klubu Honorowych...

06-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama