sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Zobacz, czy wygrałeś bilet na "Wilka z Wall Street"!

Zobacz, czy wygrałeś bilet na
 

Pora rozstrzygnąć konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na film „Wilk z Wall Street”, który od piątku można będzie oglądać w Kinie „Tur”. Otrzymaliśmy ogromną ilość odpowiedzi, czas wyłonić zwycięzcę!

Historia słynnego finansisty, Jordana Belforta, jest równie zabawna co smutna. Główny bohater odnosi ogromne sukcesy i szybko zbija fortunę. Ma wszystko, co najlepsze i najbardziej ekskluzywne. Mimo to nie stroni od malwersacji podatkowych i korupcji, nagminnie łamiąc prawo. Spektakularne osiągnięcia zamieniają się w bolesny upadek. Na pewno warto obejrzeć film, który cieszy się ogromną popularnością i zbiera pozytywne recenzje.

reklama

Podwójne zaproszenie na seans otrzymuje Cedryk Dulin. Serdecznie gratulujemy wygranej! Tych, którzy tym razem nie wygrali zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach, których na pewno nie zabraknie!

ma

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama