czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i kolację we dwoje!

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i kolację we dwoje! - Foto: sxc.hu / Leia Mendes Cook
Foto: sxc.hu / Leia Mendes Cook 

Luty to przede wszystkim... Walentynki! Święto zakochanych, zarówno tych, którzy mogą pochwalić się długim stażem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wspólną drogę. Z tej okazji mamy niespodziankę dla wszystkich par – wyjątkowy Konkurs Walentynkowy z atrakcyjnymi nagrodami! Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Uczucie miłości jest pięknym, uskrzydlającym stanem, który wyzwala w nas nasze najlepsze cechy. Motyle w brzuchu, tęsknota za ukochaną osobą, smutek pożegnań i radość powitań, towarzyszą zakochanym niemal codziennie. Gdy każda samotna minuta się dłuży, dobrze mieć chociaż fotografię wybranki lub wybranka, która chociaż w minimalny sposób złagodzi jej nieobecność. Nic dziwnego, że pary chętnie się fotografują – miłością warto się chwalić!

reklama

Chcesz mieć piękne zdjęcia ze swoją drugą połówką? Takie, które będą prawdziwą ozdobą Waszego albumu? Chcesz spędzić Walentynki na romantycznej kolacji we dwoje? Weź udział w naszym konkursie! Zadanie jest proste – wystarczy napisać krótkie wyznanie miłosne skierowane do ukochanej osoby.

Najpiękniejsze z nich zostanie nagrodzone profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną przez TIM Fotostudio (pl. Sienkiewicza 21) oraz bukietem kwiatów wykonanym w Kwiaciatni Fantazja (ul. Uniejowska 2A).

Za drugie miejsce nagrodą jest kolacja dla dwojga w Restauracji 69 oraz piękny bukiet dla ukochanej z Kwiaciarni Fantazja.

reklama

Trzecie miejsce zostanie nagrodzone bukietem oraz podwójnym zaproszeniem na walentynkowy seans w Kinie "Tur". Nagrody są bardzo atrakcyjne, więc na pewno warto o nie powalczyć!

Dodatkowo autorzy wyróżnionych wyznań otrzymają czerwone kubki ze swoimi imionami dla siebie i ukochanej osoby zaspondorowane przez Sklep Kredka (ul. Szeroka 15).

Wyznania miłosne należy przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, w tytule wiadomości wpisując słowo „Kocham”. Mile widziane jest także udostępnienie plakatu konkursowego z naszej strony na facebooku. Zamieszczone w treści dane osobowe zostaną wykorzystane przez redakcję wyłącznie w celu poinformowania o sposobie odbioru nagrody.

Na wyznania czekamy do czwartku 13 lutego. O wygranej poinformujemy w piątek 14 lutego w godzinach południowych. Weź udział w konkursie i świętuj Walentynki razem z Portalem Turek.net.pl! Spraw niespodziankę sobie i osobie najbliższej Twojemu sercu!

ma

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i kolację we dwoje!

Podobne artykuły

Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama