niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Zobacz, czy wygrałeś Konkurs Walentynkowy!

Zobacz, czy wygrałeś Konkurs Walentynkowy! - Foto: sxc.hu / Leia Mendes Cook
Foto: sxc.hu / Leia Mendes CookWalentynki to święto miłości. Sprawdź, czy będziesz je celebrować z Portalem Turek.net.pl 

Dziś Święto Miłości! Z okazji Walentynek życzymy wszystkim zakochanym wielu pięknych chwil i realizacji wspólnych marzeń! Dziś także rozwiązujemy nasz Konkurs Walentynkowy – otrzymaliśmy wiele pięknych, niezwykle czułych wyznań miłosnych – czas nagrodzić autorów najpiękniejszych z nich!

Kochamy i chcemy być kochani – to naturalna, odwieczna potrzeba każdego człowieka. Dlatego tak bardzo staramy się celebrować każdy wspólny dzień. Przy obecnym tempie życie niestety, nie zawsze mamy na to czas. Walentynki są jednak doskonałą okazją, by całą swoją uwagę skupić na ukochanej osobie, przypominając sobie, co powinno być w życiu najważniejsze.

reklama

Pierwsze miejsce, a tym samym profesjonalną sesję zdjęciową zrealizowaną przez TIM Foto Studio oraz bukiet dla ukochanej piórem wywalczył Kuba Jafra.
Drugie miejsce, a więc romantyczną kolację w Restauracji 69 oraz kwiaty z Kwiaciarni Fantazja wygrywa Małgorzata Furman.
Nagrodą za trzecie miejsce jest dwuosobowe zaproszenie na seans walentynkowy w Kinie „Tur” oraz piękny bukiet kwiatów – wędrują one do Szczepana Potasińskiego
.

Mamy także nagrody wyróżnienia za piękne wyznania – czerwone kubki dla par ze swoimi imionami, ufundowane przez sklep Kredka. Wędrują one do Mileny Gryndy oraz do Janusza Ziajki.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Tych, którzy tym razem nie wygrali zachęcamy do brania udziału w pozostałych naszych konkursach!

ma

Podobne artykuły

Konkurs walentynkowy zakończony!

Konkurs walentynkowy zakończony!

12-02-2016
KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową...

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i...

08-02-2016
KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową...

KONKURS WALENTYNKOWY: wygrajcie sesję zdjęciową i...

11-02-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama