sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Koncert Dezertera w Kole - weź udział i pomóż!

Koncert Dezertera w Kole - weź udział i pomóż! - Foto: wikipedia.org / Przykuta
Foto: wikipedia.org / PrzykutaPrzyjedź na koncert kultowego zespołu i pomóż potrzebującym! 

Zawsze warto pomagać – ta prawda znana jest nie od dzisiaj. Warto także wspierać tych, którzy niosą pomoc. Czasami można to zrobić także poprzez... wspólną zabawę! Zapraszamy do udziału w koncercie Dezertera, który w Kole już 1 marca organizuje Stowarzyszenia Malinowa Mamba.

Początkowo spotykali się, by wspólnie grać w piłkę. Z czasem połączyła ich szczera przyjaźń i chęć działania. Nie da się ukryć, że w każdym mieście potrzeba takich ludzi. Organizując eventy kulturalne i sportowe, pomagają gromadzić środki na szlachetne i ważne cele, np. na leczenie dzieci chorych na autyzm. Intensywnie wspierają także akcje charytatywne, jak chociażby Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Koncert kultowego zespołu Dezerter jest ich kolejną inicjatywą. Mowa o Stowarzyszeniu Malinowa Mamba, które serdecznie zaprasza sąsiadów z Turku do wspólnej zabawy!

reklama

Dezertera zna chyba każdy każdy, nie tylko z „pokolenia Jarocina”. Kultowy punkrockowy zespół powstały w latach 80. był jedną z najważniejszych grup na niezależnej scenie muzycznej. Lubisz ciężkie brzmienia? Cenisz sobie ponadczasowe, ambitne teksty? Przyjedź do Koła na koncert, który odbędzie się już 1 marca w Miejskim Domu Kultury (ul. Słowackiego 5), godzina 18:00! Bilety: 25/35 zł. Zachęcamy do wzięcia udziału!

ma

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama