czwartek 21 listopada 2019

Janusza, Marii, Reginy

reklama
Wzorek

Zobacz, czy wygrałeś pyszne pączki!

Zobacz, czy wygrałeś pyszne pączki!
Zwycięzców zapraszamy do Redakcji jutro od godziny 10.00 

Jutro święto łasuchów – Tłusty Czwartek. Większość z nas na jeden dzień zapomni o diecie, by kultywować słodką tradycję. Ogrom naszych Czytelników chciał świętować razem z nami, zalewając nas mailami i chętnie udostępniając plakat konkursowy.

Łącznie do wygrania było 10 pakietów po 6 pączków w każdym. Pulę tą rozdzieliliśmy po równo dla tych, którzy brali udział w konkursie poprzez Facebooka oraz zwolenników tradycyjnych maili. Czas wyłonić zwycięzców! Ze wszystkich, którzy wysłali do nas maila, słodkie pudełka otrzymują: Renata Filipiak, Anna Jaros, Dominik Zomer, Robert Grzelak oraz Katarzyna Gruchot.

reklama

Wśród użytkowników facebooka najlepsze wyniki osiągnęli użytkownicy: Radosław Klimaszewski, Karolina Budziak, Damian Wieczorek, Arletta Jankowska i Angelika Nie. Każdy wygrany otrzyma 6 pysznych pączków. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy jutro od godz. 10.00 po odbiór nagrody w Redakcji Portalu Turek.net.pl, która znajduje się przy ul. Komunalnej 4.

Sponsorem naszych słodkich nagród jest Cukiernia Bezik - miejsce, gdzie zawsze znajdziesz świeże i pyszne wypieki. Niezależnie od udziału w konkursie życzymy wszystkim naszym Czytelnikom miłego i słodkiego Tłustego Czwartku! Zachęcamy także do udziału w kolejnych naszych konkursach!

ma

Podobne artykuły

Konkurs Piosenki Polskiej w wykonaniu uczniów...

Konkurs Piosenki Polskiej w wykonaniu uczniów SP nr...

19 list.
Szkoły z całego powiatu rywalizowały podczas...

Szkoły z całego powiatu rywalizowały podczas...

18 list.
Wystawa prac XII Ogólnopolskiego Konkursu...

Wystawa prac XII Ogólnopolskiego Konkursu...

15 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama