środa 29 września 2021

Michaliny, Michała, Rafała

9°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

SLD wyśle Tyrawską do wyborczego boju

SLD wyśle Tyrawską do wyborczego boju
 

W sobotę 1 marca 2014 roku w sali Miejskiego Domu Kultury odbyła się Konwencja Powiatowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Turku. W jej trakcie ogłoszono oficjalnie, iż kandydatką do ubiegania się o mandat radnej Sejmiku Wojewódzkiego będzie Maria Tyrawska, znana mieszkańcom naszego powiatu chociażby za sprawą swej pracy na stanowisku zastępcy dyrektora szpitala w Turku.

Naszym kandydatem w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego, które odbędą się wraz z wyborami samorządowymi w listopadzie tego roku jest Maria Tyrawska. Rada Powiatowa SLD bez głosów sprzeciwu zaakceptowała kandydaturę. Dziś Konwencja także ją zaakceptowała – informował w sobotę Marian Mirosław Marczewski. Obecnie członkowie lokalnych struktur SLD nie ujawniają, kto będzie kandydatem na burmistrza Turku tejże formacji.

reklama

W trakcie sobotniej konwencji wotum zaufania otrzymał Zarząd Powiatowy SLD. Ponadto wybrani zostali także delegaci na Konwencję Wojewódzką w Poznaniu. Będą nimi Andrzej Kwiatkowski i Jan Pakuła, a także Marian Mirosław Marczewski (jako członek Rady Wojewódzkiej SLD).

AW

Podobne artykuły

Wideo: Marczewski zbulwersowany sytuacją...

Wideo: Marczewski zbulwersowany sytuacją szpitala i...

1 wrz.
Wideo: Lewica przeciwna programowi Polski Ład....

Wideo: Lewica przeciwna programowi Polski Ład....

1 wrz.
Listy do redakcji: Lewica wybiła się na...

Listy do redakcji: Lewica wybiła się na polityczną...

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama