piątek 02 października 2020

Racheli, Sławy, Teofila

reklama

Zobacz, czy wygrałeś bilety na "Wkręconych"!

Zobacz, czy wygrałeś bilety na
Foto: filmweb.plBrałeś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałeś! 

Czas rozwiązać konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie do Kina „Tur” na komedię „Wkręceni”. Brałeś udział w naszej zabawie? Zobacz, czy wygrałeś! Standardowo zaskoczyła nas aktywność naszych Czytelników – dostaliśmy mnóstwo maili!

Śmiech to zdrowie, dlaczego więc nie zakończyć pięknego, wiosennego dnia seansem w kinie? Polecamy najnowszą polską komedię w reżyserii Piotra Wereśniaka. Na wielkim ekranie zobaczymy gwiazdy rodzimego kina: Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię, Pawła Domagałę czy Kamilę Baar.

reklama

Podwójne zaproszenie na film otrzymuje Ilona Błazik. Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy miłej zabawy! Tych, którzy tym razem nie wygrali zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach – na pewno nie zabraknie ich na łamach Portalu Turek.net.pl!

ma

Zobacz, czy wygrałeś bilety na

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama