poniedziałek 30 marca 2020

Amelii, Dobromira, Leonarda

reklama

TSI nadal bez własnego logo

TSI nadal bez własnego logo - Foto: inkubator.turek.pl
Foto: inkubator.turek.pl 

Turecka Strefa Inwestycyjna nadal nie posiada swojego logo. Pierwszy konkurs nie przyniósł oczekiwanych efektów – żadna z nadesłanych prac nie oddawała idei istnienia TSI, w związku z czym ogłoszono drugi, na który można nadsyłać swoje propozycje. Projekty można dostarczać do Urzędu Miejskiego w Turku do 30 kwietnia.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie naszego miasta : Komisja Konkursowa po wnikliwej analizie poddanych ocenie prac nie wybrała zwycięskiego projektu, który stałby się oficjalną identyfikacją graficzną TSI. Pod obrady komisji trafiło 37 prac konkursowych (z 42 nadesłanych), które pozytywnie przeszły weryfikacje pod względem wymogów formalnych.

reklama

Jak widać, wymogi formalne to jeszcze nie wszystko – projektom najwyraźniej zabrakło „tego czegoś”, co kojarzyłoby się z charakterem Tureckiej Strefy Inwestycyjnej. Miasto zachęca pełnoletnich grafików i artystów do udziału w drugiej edycji konkursu. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia br., na adres Urzędu Miejskiego w Turku.

Źródło: miastoturek.pl

ma

Podobne artykuły

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.
Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

Gmina Malanów w gronie finalistów konkursu...

5 mrz.
Sukces uczennicy SP5 w XI Konkursie...

Sukces uczennicy SP5 w XI Konkursie Artystycznym im....

4 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama