piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Całe rodziny bawiły się w Czwórce

Całe rodziny bawiły się w Czwórce - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W sobotę 24 maja mieszkańcy Turku po raz kolejny mogli wziąć udział w Wiosennym Pikniku Rodzinnym „Rodzina Górą”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4. Nie zabrakło chętnych do zabawy dzieci oraz rodziców, którzy wraz z pociechami uczestniczyli w grach zespołowych.

Boisko szkolne zamieniło się w wesołe miasteczko, w którym nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, gier, zabaw i konkursów, pysznego grilla czy występów karaoke, które uczestnikom sprawiły wiele radości. Dzieci chętnie korzystały także z malowania twarzy, zamieniając się w tygrysy, motylki i żywe kwiaty.

reklama

Festyn uświetniły występy uczniów – w szkole już dawno wprowadzono zajęcia z aerobiku, które odbywają się w przerwach międzylekcyjnych, działa również kółko taneczne, gdzie młodzi pasjonaci mogą wyrobić sobie jakże cenny nawyk aktywnego wypoczynku. Nabyte umiejętności zaprezentowali podczas przeglądu twórczości dziecięcej, pokazując rodzicom, że szkoła to nie tylko matematyka czy przyroda, ale szereg innych, przyjemnych, lecz wymagających zajęć.

Mimo że pogoda spłatała figla zgromadzonym, zarówno dzieci jak i rodzice nie mogli narzekać ani na nudę, ani na brak miłej atmosfery. Piknik co roku przyciąga uczniów i przyjaciół szkoły, integrując ich i sprawiając, że szkolne mury nie są miejscem obcym, ale kojarzonym z domowym klimatem i wspólną zabawą.

ma

Podobne artykuły

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów w...

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów w szkołach w...

16 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama