sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Stare Dobre Małżeństwo przyciągnęło tłumy!

Stare Dobre Małżeństwo przyciągnęło tłumy! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Stare Dobre Małżeństwo na scenie muzycznej istnieje już od 30 lat. Grupa mimo zmieniającego się składu przez trzy dekady zdobyła ogromną rzeszę fanów, także w Turku. Pokolenia bawiły się wspólnie na wczorajszym koncercie SDM w Kinie „Tur”, wypełniając salę po brzegi.

Domeną SDM jest nie tylko poezja śpiewana – ich twórczość cechuje czerpanie z różnych gatunków muzycznych, takich jak rock, folk czy blues. Doskonale znani i cenieni na rynku muzycznym są jednym z nielicznych zespołów, które mimo upływu lat nadal przyciągają tłumy na swoich koncertach.

reklama

W czym tkwi fenomen grupy? Ambitne teksty, dobra muzyka i niezwykła atmosfera są cechą charakterystyczną ich koncertów. Potwierdza to występ w Turku, podczas którego wielu mieszkańców miasta i powiatu świetnie bawiło się przy starych i nowych hitach.

ma

Podobne artykuły

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.
Kasztelan Band Project na Dniu Kobiet w...

Kasztelan Band Project na Dniu Kobiet w Tuliszkowie

3 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama