sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Brico Marche świętowało 10. urodziny

Brico Marche świętowało 10. urodziny - Foto: Archiwum prywatne
Foto: Archiwum prywatne 

W miniony weekend popularny market budowlany Brico Marche obchodził swoje 10 urodziny. Z okazji jubileuszu zorganizowano prawdziwą fetę, na której bawili się duzi i mali mieszkańcy Turku. Wśród wielu atrakcji każdy znalazł coś dla siebie.

10 lat na turkowskim rynku to całkiem sporo – przez te lata niemal każdy z nas korzystał z bogatego asortymentu sklepu, kupując materiały niezbędne podczas remontów. Firma chętnie wspiera inicjatywy kulturalne w naszym mieście, własne urodziny stały się więc kolejną okazją do integracji z mieszkańcami.

reklama

Wśród atrakcji znalazły się: pyszne dania z grilla, paintball, z którego ochoczo korzystali zgromadzeni, dmuchane wesołe miasteczko dla najmłodszych czy Kubuś Puchatek z przyjaciółmi, którzy rozdawali dzieciom łakocie. Na ich rodziców czekały ciekawe konkursy, w których do zgarnięcia były atrakcyjne nagrody (laptop, lodówka, telewizor, kosztowne narzędzia elektryczne czy grille ogrodowe).

Ponadto zorganizowane zostały ciekawe warsztaty plastyczne, dla wielu będące przygodą ze sztuką, mogącą stać się zalążkiem prawdziwej pasji. Wśród wielu popularnych rzemiosł znalazł się chociażby decoupage, który ma coraz więcej fanów.

W dniach 14-15 czerwca festyn odwiedziły tłumy mieszkańców, którzy bawili się wspólnie świętując jubileusz i korzystając z 10% rabatu na wszystkie artykuły, który obowiązywał w weekend. Nieczęsto firmy wychodzą z tak szeroką inicjatywą do swoich klientów, nie sprowadzając relacji z nimi wyłącznie do  handlu, ale starając brać czynny udział w ich codziennym życiu.

ma

Podobne artykuły

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21 lip.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

II urodziny Turkowskiego Klubu Seniora+

31 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama