środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dni Przedsiębiorczości już od jutra!

Dni Przedsiębiorczości już od jutra! - Foto: sxc.hu / DaVinciS
Foto: sxc.hu / DaVinciS 

Bycie przedsiębiorczym się opłaca – będzie można przekonać się o tym podczas rozpoczynających się jutro Dni Przedsiębiorczości, organizowanych przez Turecką Izbę Gospodarczą. W dniach 24-28 czerwca odbędą się liczne spotkania i prelekcje dotyczące rozwoju i prowadzenia własnej firmy.

Dni Przedsiębiorczości rozpoczną się prelekcją dla uczniów szkół średnich ph. „O przedsiębiorczości słów kilka...”, połączoną ze zwiedzaniem Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości (godz. 10.00). 25 czerwca członkowie TIGu wezmą udział w Dniach Otwartych Firmy „PAK” Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A.

reklama

Jak wygląda lunch biznesowy? Będzie można przekonać się o tym w czwartek o godz. 11.00 w Restauracji Piwniczna, gdzie sympatycy i członkowie TIGu zapoznają się z ofertą Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie, tematyką funduszy Unii Europejskiej w latach 2014-2020, dowiedzą się, jakie istnieją możliwości wykorzystania oświetlenia LED w firmach czy zagłębią się w kwestie leasingu i faktoringu.

Nie tylko jednak praca i dokształcanie się będą towarzyszyć wydarzeniu. W piątek 26 czerwca o godz. 18.00 w Tureckim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się Gala Jubileuszowa z okazji 15-lecia Turkowskiej Izby Godpodarczej. Członkowie TIGu podczas uroczystości wezmą udział w degustacji win marki Massimo oraz w pokazie aut marki Mercedes.

Na zakończenie w sobotę odbędzie się Turniej Strzelecki (strzelnica sportowa Turek-Zdrojki, godz. 10.00), podczas którego przedsiębiorcy będą mogli popisać się nie tylko zacięciem biznesowym, ale celnością.

ma

Podobne artykuły

Przykona prowadzi. Podsumowanie...

Przykona prowadzi. Podsumowanie Współzawodnictwa...

20-12-2021
Minister Ambasady Ukrainy w Polsce z wizytą w...

Minister Ambasady Ukrainy w Polsce z wizytą w...

09-10-2021
Prezes TIG Damian Brzóska członkiem Prezydium...

Prezes TIG Damian Brzóska członkiem Prezydium...

29-06-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama