czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wizyta w kopalni, lunch i turniej strzelecki czyli Dni Przedsiębiorczości 2014

Wizyta w kopalni, lunch i turniej strzelecki czyli Dni Przedsiębiorczości 2014 - foto: Karol Szczeciński
foto: Karol Szczeciński 

Dni Przedsiębiorczości 2014 organizowane przez Turecką Izbę Gospodarczą wpisały się na stałe w kalendarz imprez dla przedsiębiorców z regionu. Tą edycję zainaugurowano 25.06.2014 r. wyjazdem do PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A. i oczywiście zwiedzaniem tegoż przedsiębiorstwa. Podczas wycieczki uczestnicy mogli zapoznać się z historią kopalni, uzyskali informację na temat jej obecnej sytuacji, a także obserwowali procedurę wydobycia węgla, transportu na wyciągach i zrzutu do wagonów kolejowych. Przedsiębiorcy biorący udział w wycieczce zwiedzili maszyny pracujące na wkopie, w tym zwałowarkę. Usłyszeli również prelekcję na temat rekultywowania terenów pokopalnianych.

Następnego dnia organizatorzy zaprosili członków TIG na Lunch Biznesowy do Restauracji Piwniczna. Na spotkanie przybyło około 30 osób, które wysłuchały czterech prelekcji. Pierwszą pozycją była oferta Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie skierowana do przedsiębiorców. Kolejnym punktem było wystąpienie prelegentów z Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odnośnie Funduszy Unii Europejskiej na lata 2014 – 2015. Trzecia prezentacja odnośnie Leasingu i Faktoringu wygłosili przedstawiciele Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. Na zakończenie spotkania swoją ofertę zaprezentowała firma Soliq proponująca inteligentne rozwiązania oświetleniowe typu LED.

reklama

W piątek, tj. 27.06.2014 r. członkowie TIG wraz z przyjaciółmi świętowali Jubileusz 15 – lecia Tureckiej Izby Gospodarczej, o którym przeczytać możecie Państwo w osobnym artykule zamieszczonym na naszej stronie.

Tegoroczne Dni Przedsiębiorczości zakończono Turniejem Strzeleckim. Wydarzenie odbyło się w sobotę 28.06.2014 r. na strzelnicy sportowej Turek – Zdrojki. Tego rodzaju zawody organizowano już po raz trzeci. W tegorocznej edycji udział wzięło 35 zawodników podzielonych na dwie kategorie – kobiet i mężczyzn. Uczestnicy wraz z rodzinami oprócz rywalizacji sportowej mieli okazję skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Restaurację Piwniczna. Dla dzieci ogromną atrakcją okazał się zamek dmuchany, na którym mogły się wyszaleć i wyskakać. 

Wyniki turnieju strzeleckiego:
Kat. Kobiet: I miejsce – Joanna Pastuszka; II miejsce – Sylwia Rosiak; III miejsce – Milena Grynda.
Kat. Mężczyzn: I miejsce – Tomasz Wroniak; II miejsce – Piotr Itczak; III miejsce – Tomasz Rabczewski.

reklama

Piękna pogoda, świetne towarzystwo, czas spędzony na łonie natury – czyli zakończenie Dni Przedsiębiorczości takie jakie każdy mógłby sobie wymarzyć.

MG

materiał prasowy TIG
*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

To właśnie oni mają plan na biznesplan!

13-06-2019
Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę...

Wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę Centrum...

11-04-2019
TUR TRANS GAPSA

TUR TRANS GAPSA "Firmą Roku" w powiecie tureckim

26-01-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama