piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zobacz, co będzie się działo w weekend!

Zobacz, co będzie się działo w weekend! - Foto: sxc.hu / Simona Balint
Foto: sxc.hu / Simona Balint 

Już jutro weekend! Jak spędzić wolny czas? Jeżeli nie masz pomysłu, skorzystaj z naszej listy – być może znajdziesz coś dla siebie spośród atrakcji dla całej rodziny. Tradycyjnie już przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych wydarzeń z terenu naszego powiatu.

5 lipca, godz. 11.00, Os. Wyzwolenia / Turek

reklama

Nikt nie może przegapić Festynu Rodzinnego, który odbędzie się na placu zabaw na Os. Wyzwolenia w Turku. Dlaczego? Ponieważ program imprezy jest bardzo ciekawy, zwłaszcza dla dzieci. Od godz. 11.00 rozpoczną się turnieje sportowe, o godz. 17.00 ruszy wesołe miasteczko, w kórym znajdziemy trampoliny, liczne konkursy i zabawy, koniki mechaniczne, klauna, malowanie twarzy czy bryczki. O godz. 18.00 rozpocznie się zabawa taneczna.

5 lipca, godz. 9.00, boisko do Beach Soccera w Grąbkowie

Fani sportu mogą wziąć udział w III Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera, które odbędą się w sobotę na boisku w Grąbkowie. Zapisy trwają do jutra – warto więc rozważyć możliwość spędzenia weekendu w aktywy sposób.

reklama

5 lipca, godz. 8.45, stadion w Dobrej

Klub Sportowy „Wicher” Dobra zaprasza na turniej piłki nożej drużyn 6-osobowych, który odbędzie się w sobotę. Na pewno będzie to okazja do aktywnego spędzenia czasu i wspaniałej zabawy podczas zdrowej rywalizacji.  

5-6 lipca, godz. 14.00, Żeronice

Zapraszamy do udziału w Festynie Rodzinnym, który odbędzie się w Żeronicach. W programie imprezy przewidziane są m.in. koncert Orkiestry Dętej OSP Żeronice, Drzwi Otwarte w Środowiskowym Domu Samopomocy, liczne konkursy, loteria fantowa oraz dmuchane zamki i zabawy dla najmłodszych.

6 lipca, godz. 16.00, boisko na Zdrojkach Lewych

Zapraszamy na Festyn Rodzinny, który odbędzie się na Zdrojkach Lewych. W programie przewidziano liczne atrakcje i konkursy dla dzieci, grilla, a także zabawę z zespołem Fenix Band. Na pewno warto pojawić się nie tylko dla uroku samego miejsca, ale także przez wzgląd na wakacyjną, sympatyczną atmosferę imprezy. Organizatorem jest Samorząd Osiedlowy nr 6. 

6 lipca, godz. 16.00, Miłaczew

Zachęcamy do udziału w III Festynie Integracyjnym „Słońce Świeci dla Wszystkich”. Prócz pysznych ciast, grilla i występów zespołów Akord, Jarzębinki, Tradycja czy Michała Szczęsnego z zespołem możemy spodziewać się pokazu walk w wykonaniu Zgromadzenia Wojów i Rycerzy Grodu Tura, atrakcji dla dzieci oraz konkursów z nagrodami.

6 lipca, godz. 14.00, Brudzyń

Ciekawą alternatywą będą również Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Brudzyniu, które odbędą się już w niedzielę. Zachęcamy do kibicowania drużynom OSP, przed którymi wiele ciekawych konkurencji.

6 lipca, godz. 15.00, Cisew

Także w Cisewie weekend zdominują strażacy za sprawą Festynu Sportowo-Pożarniczego, na który również zapraszamy. Prócz zmagań wymagających od druhów umiejętności pracy w zespole i doskonałej kondycji pojawią się liczne atrakcje dla całej rodziny.

6 lipca, godz. 10.00, Władysławów

Lubisz siatkówkę? Może wybierzesz się na Gminny Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się w niedzielę na Orliku we Władysławowie? Zapisy bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju. Zapraszamy!

Jak widać, w weekend nie możemy narzekać na nudę. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach – wakacje są przecież od tego, aby w pełni korzystać z letniej aury i uczestniczyć w imprezach "na powietrzu".

ma
 

Podobne artykuły

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

16 wrz.
Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama