sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

17°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Cmentarz w Słodkowie: PGKiM wyrównuje teren

Cmentarz w Słodkowie: PGKiM wyrównuje teren - Foto: Archiwum prywatne
Foto: Archiwum prywatne 

Odpowiadamy na pytania spływające do Redakcji od wzburzonych Czytelników – zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli PGKiMu, pojazdy czyszczące ulice nie wywożą na teren Cmentarza Komunalnego w Słodkowie nieczystości, ale ziemię, która ma wyrównać nieużywaną powierzchnię nekropolii.

Naszych Czytelników zbulwersował widok opróżnianego na terenie cmentarza pojazdu czyszczącego ulice. Jeden z nich prezentujemy na nadesłanym zdjęciu. Na myśl nasuwał się prosty wniosek – ktoś na terenie sacrum, w miejscu o szczególnym znaczeniu, wyrzuca śmieci.

reklama

Uspokajamy: jak odpowiedzieli przedstawiciele PGKiMu „Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że na teren cmentarza komunalnego w Słodkowie pojazdy spółki przywożą ziemię która jest wykorzystywana do zasypania głębokich dołów, które są pozostałością po znajdujących się tam żwirowniach. W przyszłości będą utworzone w tych miejscach kwatery grzebalne. Obecnie staramy się wypełnić doły ziemią aby grunt uległ odpowiedniemu zagęszczeniu.”

Jednocześnie przedsiębiorstwo zwraca uwagę na fakt, że faktycznie na cmentarzu istnieje problem porzudrzucania śmieci i nieczystości przez inne osoby.

ma

Podobne artykuły

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.
Wideo: Na podwójnej ciągłej i z nadmierną...

Wideo: Na podwójnej ciągłej i z nadmierną prędkością...

26 maj.
Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama