sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Festyn w klimacie Mehoffera. Pomóż w odnowie zabytkowych organów

Festyn w klimacie Mehoffera. Pomóż w odnowie zabytkowych organów - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W najbliższą niedzielę czeka nas impreza pod znakiem Józefa Mehoffera. Po raz kolejny Komitet Odnowy Polichromii Józefa Mehoffera organizuje festyn rodzinny, którego celem jest zebranie funduszy na renowację kościoła NSPJ. W tym roku zbieramy na odnowienie zabytkowych organów.

Festyn rozpoczyna się od godziny 10:00. Po każdej mszy świętej rozpoczną się występy lokalnych artystów oraz artystyczne wystąpienia dzieci i młodzieży. Osoby które zjawią się na terenie plebani mogą skorzystać z bezpłatnych porad dla cukrzyków oraz z pomiaru ciśnienia krwi. Wszyscy, którzy zakupią kupony wezmą udział w losowaniu fantów. Dla najmłodszych uczestników czekają dmuchane zjeżdżalnie oraz inne atrakcje dla dzieci i konkursy.

reklama

Tak to wyglądało w ubiegłym roku:

Jak co roku będzie możliwość nabycia pamiątek, książek, publikacji, obrazów oraz wzięcia udziału w konkursach sprawnościowych i wiedzy dla rodzin i inne atrakcje.

reklama

W ubiegłym roku, dzięki tej inicjatywie społecznej udało się zebrać ponad 8 tys. zł na renowację ambony.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski...

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski Kościół?

24 maj.
Odświeżony park w Malanowie. Gmina zadbała o...

Odświeżony park w Malanowie. Gmina zadbała o wygodę...

04-04-2019
Turek: Renowacja sieci bez wykopów

Turek: Renowacja sieci bez wykopów

26-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama