czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Zobacz już dziś wystawę "Piękno powiatu widziane przez obiektyw"

Zobacz już dziś wystawę
 

Już w ten piątek, 3 października, godz. 18:00, w Muzeum Miasta Turek, otwarta zostanie wystawa fotografii ph. „Piękno Przyrody Powiatu Tureckiego”. Na wystawie zobaczymy wybrane prace, które wzięły udział w konkursie organizowanym przez portal Turek.net.pl.

Konkurs ogłoszony został w czerwcu tego roku. Przez całe wakacje miłośnicy fotografii mieli szansę uwiecznić piękno przyrody naszego powiatu. Można było również przesłać fotki ze swojego archiwum; ważne aby nie wysłać więcej niż 5 zdjęć nie biorących wcześniej udziału w innych konkursach.

reklama

Wszyscy uczestnicy, których prace nie zostały zdyskwalifikowane ze względów technicznych, będą mogli zobaczyć przynajmniej jedno z nadesłanych zdjęć.

Podczas otwarcia odczytamy protokół z posiedzenia jury, przekażemy nagrody główne zwycięzcom, a przede wszystkim podyskutujemy o fotografii. Zostanie również przyznana nagroda specjalna ufundowana przez panią Poseł na Sejm RP Irenę Tomaszak-Zesiuk.

Również osoby, które uwielbiają oglądać się na zdjęciach i pokazywać je znajomym odnajdą podczas wernisażu coś dla siebie. Zakład fotograficzny TIM z Turku, zorganizuje przenośne studio, w którym będzie można sobie wykonać profesjonalne, bezpłatne zdjęcie!

reklama

Konkurs został zorganizowany przez Portal Turek.net.pl wraz ze Starostwem Powiatowym w Turku, Muzeum Miasta Turku oraz TiM Fotostudio w Turku. Pomysłodawcą akcji był młody fotograf Adam Kwiatkowski.

md

Podobne artykuły

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

Sołectwa gminy Brudzew wyróżnione w konkursie...

11 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama