wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

29°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowskie szczury dziś w "Faktach" TVN!

Turkowskie szczury dziś w
foto: M. DeruckiEkipa TVN24 "poluje" na szczury 

Czy Turek zyska sławę podobną do niemieckiego Hameln, które wielu osobom kojarzy się z baśnią braci Grimm, opowiadającą o pladze szczurów? Kto wie, to możliwe, bo o sprawie „kolekcjonera” śmieci, który zamienił swoje mieszkanie przy ul. Kączkowskiego w składowisko odpadów, usłyszy w piątek cała Polska za sprawą TVN-u, a nieco później tabloidu „Fakt”.

Gwoli przypomnienia - w dniu 2 października w jednym z mieszkań bloku przy ul. Kączkowskiego zainicjowano przymusowe sprzątanie, w czasie którego z lokalu wyniesiono ogromne ilości śmieci. Władze Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”, po zasięgnięciu opinii radcy prawnego, znalazły rozwiązanie, dzięki któremu możliwe stało uprzątnięcie lokalu, w którym zalęgły się szczury. Ten krok był konieczny, gdyż np. gryzonie można było ujrzeć na parapecie okna tegoż lokalu, co sąsiedzi „kolekcjonera” mają udokumentowane na zdjęciach i w materiałach wideo. Szczury potrafiły nawet wypaść stamtąd komuś pod nogi, czy też prawie wprost pod koła dziecięcego wózka.

reklama

Zamieszanie wokół wspominanego „zbieracza” nie kończy się. W piątek w Turku zjawili się wysłannicy dziennika „Fakt”, jak również stacji telewizyjnej TVN. Jak udało nam się dowiedzieć, materiał z Turku będzie można zobaczyć dziś w wieczornych „Faktach”, a także najprawdopodobniej na TVN24, pomiędzy godz. 16:00 a 17:00.

AW

Podobne artykuły

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama