niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wody nie ma, PGKiM przeprasza

Wody nie ma, PGKiM przeprasza
 

Statystyczny Polak nie lubi poniedziałku, a dzisiejszy dzień zdecydowanie zdenerwował tysiące mieszkańców Turku. Wszystko z powodu braku wody.

Niestety, w poniedziałkowy ranek turkowian spotkała przykra niespodzianka w postaci problemów z wodą. U jedynych ciecz w ogóle nie leci z kranu, u niektórych osób leci, ale słabo. Szybko pojawiły się komentarze lokalnych internautów. „Mam pytanie do dyrektorów PGKiM - dlaczego bez wcześniejszej informacji zakręcono wodę!?” – pyta jeden z naszych czytelników.

reklama

Zagadkę dotyczącą tego, czemu nie ma wody, rozwiązał komunikat PGKiM, opublikowany około godz. 9:20 na oficjalnym fanpage'u miasta Turek na jednym z portali społecznościowych. Ten sam komunikat znajdziemy też na oficjalnym serwisie miasta Turek, jak i na stronie PGKiM.

Z treści tam zamieszczonej dowiadujemy się, że przerwy w dostawie wody oraz spadek jej ciśnienia wynikają z awarii wodociągu na ul. kaliskiej. Zarząd PGKiM przeprosił za utrudnienia, informując przy okazji, że przypuszczalny czas występowania utrudnień potrwa do godz. 13:00.

reklama

AW

Podobne artykuły

PGKiM informuje o przerwie w dostępie do...

PGKiM informuje o przerwie w dostępie do ciepłej wody

6 sierp.
Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

5 lip.
Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy...

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

10 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama