poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Mikołajki z Kwiatem Kobiecości

Mikołajki z Kwiatem Kobiecości
 

Choć za oknami nie ma śniegu i aura niezbyt przypomina świąteczną, to przecież i tak „magia” grudnia opiera się w największej mierze na międzyludzkiej życzliwości. Wiedzą o tym doskonale osoby tworzące Fundację "Kwiat Kobiecości", ot chociażby Katarzyna Niemira-Kropidłowska, która tuż przed Mikołajkami zawitała w odwiedziny do turkowskiego szpitala.

Po raz kolejny Fundacja "Kwiat Kobiecości" przeprowadziła na terenie całej Polski "Akcję Święty Mikołaj". Od wielu już lat na początku grudnia, w okolicach kalendarzowych Mikołajek, przedstawiciele Fundacji odwiedzają w szpitalach osoby, którym przedświąteczny czas przyszło spędzić na dbaniu o swoje zdrowie. Jako że Fundacja „Kwiat Kobiecości” – Ogólnopolska Organizacja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, już kilka lat temu objęła zasięgiem swej przedświątecznej akcji miejscowy SP ZOZ, w piątek w szpitalu pojawiła się „pani mikołajowa” czyli wcielająca się w tę rolę Katarzyna Niemira-Kropidłowska. Koordynatorka działań „Kwiatu Kobiecości” na terenie woj. wielkopolskiego przekazała paniom paczki z podarkami, złożyła także świąteczne życzenia.

reklama

"Kwiat Kobiecości" jest organizacją na rzecz walki z rakiem szyjki macicy. Fundacja skupia się zarówno na propagowaniu działań profilaktycznych i edukacyjnych, jak i udzielaniu wsparcia kobietom zmagającym się z chorobą.

AW
 

Podobne artykuły

Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

26 lip.
Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara...

Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara koronawirusa...

11 lip.
Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama