środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Wodecki zagra w sylwestrową noc!

Wodecki zagra w sylwestrową noc! - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Tegoroczna sylwestrowa noc w Turku zapowiada się niezwykle ciekawie. Przynajmniej pod względem atrakcji artystycznych. Otóż 31 grudnia, w Rynku, będzie można usłyszeć znane przeboje Zbigniewa Wodeckiego.

Zbigniew Wodecki już od kilku dekad obecny jest na scenie muzycznej, swoim ponadczasowym repertuarem łącząc całe pokolenia. Tworzy muzykę niszową, ambitną, mimo że jego gatunkiem jest pop. Artystę cechuje ogromne poczucie humoru, którego najlepszym dowodem jest działalność kabaretowa – współpracował z Piwnicą pod Baranami czy Anawą. Grał także z orkiestrą symfoniczną Polskiego Radia oraz Krakowską Orkiestrą Kameralną.

reklama

Teraz mieszkańcy miasta i okolić będą mogli podziwiać na żywo charyzmatyczny głos artysty podczas koncertu, który odbędzie się 31 grudnia w sylwestrową noc na Placu Wojska Polskiego.

Podobne artykuły

Wideo: Bożonarodzeniowa choinka rozświetliła...

Wideo: Bożonarodzeniowa choinka rozświetliła rynek w...

06-12-2020
Tegoroczna Magia Świąt w Turku w wersji...

Tegoroczna Magia Świąt w Turku w wersji on-line. Już...

05-12-2020
Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

28-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama