sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

19°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pobudź swoją kreatywność

Pobudź swoją kreatywność  - Foto: freeimages.com
Foto: freeimages.com 

Brak ci wiary w siebie i swoje możliwości, a  może poszukujesz inspiracji do działania. To wszystko i wiele więcej znajdziecie na Warsztatach Coachingu  organizowanych w Miejskim Domu Kultury w dniach 14-15 marca.  Warsztaty prowadzone będą przez specjalistów z Instytutu Psychologii Stosowanej w Warszawie.  Obejmować będą kilkanaście godzin dydaktycznych, zakończonych wystawieniem zaświadczenia.  Zapisy wciąż trwają.

Szkolenie jest skierowane do dyrektorów, kierowników i pracowników jednostek samorządowych, pedagogów, psychologów, nauczycieli, instruktorów, animatorów kultury, oświaty, sportu oraz wszystkich innych, którzy czują potrzebę realizacji i rozwoju.

reklama

Harmonogram zajęć:
14.03.2015r. Sobota godz. 11.00-19.00
15.03.2015r. Niedziela  godz. 9.00-15.00

Zapraszamy do zapisów już teraz, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Aby dokonać zapisu, należy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury.

W razie pytań szczegółowych informacji udziela Sylwia Przybylska, Tel.. 63 280 00 20

Pobudź swoją kreatywność

Podobne artykuły

Festiwal Słowa

Festiwal Słowa "Poetika. Lab" w Miejskim Domu Kultury

17 wrz.
Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

Oddali ponad 15 litrów krwi w ramach poboru w...

17 wrz.
Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama