piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Siatkarze Gimnazjum nr 2 w Turku znowu dominują pod siatką

Siatkarze Gimnazjum nr 2 w Turku znowu dominują  pod siatką
 

W piątek 13 marca na hali sportowo widowiskowej w Turku odbyły się  Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięło udział 6 zespołów, mistrzowie powiatów z rejonu konińskiego oraz obydwa gimnazja z Turku.

Pierwsze miejsce i awans do Mistrzostw Wielkopolski zdobyli chłopcy z Gimnazjum nr 2 im Mikołaja Kopernika w Turku pokonując po drodze Gimnazjum nr 1 w Turku, Gimnazjum w Wilczynie oraz Gimnazjum w Ostrowite. Tym samym G-2 Turek weźmie po raz piąty z rzędu udział  w Mistrzostwach Wielkopolski które odbędą się w dniach 27 i 28 marca we Wrześni. Do tej pory z każdych z tych mistrzostw Dwójka przywoziła medal.

reklama

Zespól G-2 Turek wystąpił w składzie: Robert Łukasz, Błażej Borkowski, Mateusz Górski, Bartosz Woźnicki, Bartosz Zygmunt, Joachim Cieciura,  Piotr Trocha, Mateusz Pakuła, Karol Górski, Adrian Szymczak, Hubert Darul, Bartosz Janaszkiewicz  i Igor Królikowski. Opiekunem jest Dariusz Piotrowski.

materiał prasowy Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku

Podobne artykuły

 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Charytatywny turniej siatkówki

Charytatywny turniej siatkówki "Gramy dla Stasia".

18-12-2019
Siatkarze z całej Polski pojawili się na...

Siatkarze z całej Polski pojawili się na turkowskim...

17-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama