Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Spektakl w klimacie retro-fantasy

Spektakl w klimacie retro-fantasy - Fot. Sebastian Marynarz Kołodziejczyk / fanpage Teatru Akt
Fot. Sebastian Marynarz Kołodziejczyk / fanpage Teatru Akt 

„Poza czasem” w wykonaniu Teatru Akt to główny spektakl tegorocznej Turkostrady. Tym razem artyści przeniosą widzów w barwną wędrówkę poza czasem.

W tym roku Prezentacje Teatrów Ulicznych „Turkostrada” odbędą się Parku im. Konstytucji 3-go Maja i połączone zostaną z rodzinnym piknikiem. Jak co roku wydarzenie zakończy się wieczorną, spektakularną sztuką uliczną, która będzie miała miejsce pod halą sportową przy Gimnazjum nr 2 w Turku.

reklama

Tym razem turkowianie będą mieli okazję zobaczyć najnowszy spektakl Teatru Akt z Warszawy. Jak piszą sami artyści, „Poza czasem” to „fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.”

Spektakl w klimacie retro-fantasy

Podobne artykuły

Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

27 mrz.

"Bajki na Dobranoc" w każdy piątek ze sceny Teatru...

13 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama