czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Święty w 3D

Święty w 3D
 

W Miejskim Domu Kultury w Turku, którego to miasta święty Jan Paweł II jest honorowym obywatelem, od 28 kwietnia 2015 r. będzie można oglądać wystawę fotografii trójwymiarowej pt. „Śladami Jana Pawła II".

Organizatorzy chcąc uczcić I rocznicę kanonizacji Wielkiego Polaka, przypadającą na dzień 27 kwietnia, zapraszają na wernisaż wystawy poświęconej miejscom, z którymi był związany Jan Paweł II. Wernisaż połączony będzie z poetycko-muzycznymi wspomnieniami przygotowanymi przez uczniów Gimnazjum nr 2. Odbędzie się on 28 kwietnia o godz. 12.30 w sali Miejskiego Domu Kultury.

reklama

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy, której autorami są Jacek Gniewek i Michał Grzywacz. Organizatorem wystawy jest Miejski Dom Kultury.

Święty w 3D

Podobne artykuły

Zakończył się kolejny projekt domu kultury....

Zakończył się kolejny projekt domu kultury. Park...

22 wrz.
Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14 wrz.
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama