wtorek 06 grudnia 2022

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Narkotesty od burmistrza pomogą policjantom

Narkotesty od burmistrza pomogą policjantom
 

Kolejna partia narkotestów ślinowych od Burmistrza Miasta Turku trafiła do turkowskich policjantów i osób zajmujących się ludźmi uzależnionymi.

Dziś, tj. 20 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Turku, burmistrz Romuald Antosik przekazał Elżbiecie Piąstce i mł. insp. Grzegorzowi Gibaszkowi, 34 profesjonalne narkotesty Multi-Drag – Drugtest Saliva6. Dwa z nich trafiły do Ośrodka Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień, zaś 32 do Komendy Powiatowej Policji w Turku.

reklama

Jak mówi Elżbieta Piąstka, kierownik Ośrodka Wsparcia dla Osób z Problemami Uzależnień i jednocześnie przewodnicząca Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek musi dysponować własnymi narkotestami, gdyż problem z uzależnieniem od narkotyków jest coraz poważniejszy i dotyczy coraz młodszych ludzi. Z kolei mł. insp. Grzegorz Gibaszek - komendant powiatowy policji w Turku zaznaczył, że w narkotesty jest wyposażony każdy samochód, który wyjeżdża do służby. Narkotesty przez policjantów są używane w sytuacjach, kiedy jest podejrzenie, że dana osoba jest pod wpływem środków odurzających. A takie sytuacje policjanci w swojej pracy mają coraz częściej.

materiał prasowy  

Narkotesty od burmistrza pomogą policjantom

Podobne artykuły

Nie będę uprawiał fikcji. Burmistrz Antosik o...

Nie będę uprawiał fikcji. Burmistrz Antosik o swoim...

z wczoraj
Burmistrz i sekretarz zasypani gradem pytań....

Burmistrz i sekretarz zasypani gradem pytań....

30 list.
Śmieci zainspirowały ich do tworzenia!...

Śmieci zainspirowały ich do tworzenia! Ekologiczne...

23 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama