poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Rewia talentów w „Czwórce”

Rewia talentów w „Czwórce”
 

"Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać... Cała wielkość naszej przygody polega na życiu, które przychodzi do nas z pustymi rękoma, lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone."

Tymi słowami 13 maja 2015 r. zostali przywitani uczestnicy i widownia na corocznej imprezie, która odbywa się w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku pod nazwą "REWIA TALENTÓW". Szkoła od kilku lat posiada zaszczytny tytuł Szkoły Odkrywców Talentów.

reklama

Celem imprezy było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy tak jak mówi cytat, swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życia, ale także życie swojego otoczenia. Tak było i tym razem.

Uczestnicy rewii wystąpili w różnych prezentacjach: tanecznych, wokalnych, muzycznych, recytatorskich i plastycznych. Swym występem  porwali i zachwycili publiczność, która reagowała żywiołowo. Dopingowała, oklaskiwała i wspierała jak tylko mogła młodych wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.

Każdy z występujących otrzymał pozytywny komentarz od „szkolnych ekspertów”, którzy na wzór jurorów telewizyjnego show w zabawny sposób opisywali swoje emocje i wrażenia.

reklama

Uroczystość  przebiegała w radosnej, miłej atmosferze, wszyscy jej uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i słodyczami.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów w...

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów w szkołach w...

16 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100. rocznicę Świętego...

18 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż zawsze

1 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama