sobota 25 stycznia 2020

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z "Jedynki"

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z
 

22 maja br. uczniowie z Gimnazjum nr 1 (Klaudia Rusek, Aleksander Bartosik, Oskar Walczak, Kacper Jaroszyński pod opieką p. Jolanty Ochapskiej) przygotowali i przeprowadzili zajęcia z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Turku, które dotyczyły ochrony środowiska i postępowania z elektroodpadami.

Wyżej wymienieni uczniowie gimnazjum wezmą udział konkursie „Dobre rady na elektroodpady” organizowanym przez Organizację Odzysku opakowań „Auraeko”. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informujące o postępowaniu z odpadami i płócienne torby na zakupy.

reklama

Celem zajęć było uświadomienie najmłodszym, że należy dbać o środowisko naturalne, bo jesteśmy jego cząstką. Pamiętajmy, że: nasze zdrowie i bezpieczeństwo zależy od nas samych!

materiał prasowy Gimnazjum nr 1 w Turku

Podobne artykuły

Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał...

Malanów liderem, Turek najgorszy. GUS podał dane jak...

22 st.
Tak płacimy za decyzje w Warszawie. Pierwsze...

Tak płacimy za decyzje w Warszawie. Pierwsze skutki...

18 st.
Nowa stara metoda pobierania opłat za śmieci....

Nowa stara metoda pobierania opłat za śmieci. Będzie...

16 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama