czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z "Jedynki"

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z
 

22 maja br. uczniowie z Gimnazjum nr 1 (Klaudia Rusek, Aleksander Bartosik, Oskar Walczak, Kacper Jaroszyński pod opieką p. Jolanty Ochapskiej) przygotowali i przeprowadzili zajęcia z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Turku, które dotyczyły ochrony środowiska i postępowania z elektroodpadami.

Wyżej wymienieni uczniowie gimnazjum wezmą udział konkursie „Dobre rady na elektroodpady” organizowanym przez Organizację Odzysku opakowań „Auraeko”. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informujące o postępowaniu z odpadami i płócienne torby na zakupy.

reklama

Celem zajęć było uświadomienie najmłodszym, że należy dbać o środowisko naturalne, bo jesteśmy jego cząstką. Pamiętajmy, że: nasze zdrowie i bezpieczeństwo zależy od nas samych!

materiał prasowy Gimnazjum nr 1 w Turku

Podobne artykuły

Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

24 lip.
Turek. Cena za śmieci od 1 sierpnia - 25 zł za...

Turek. Cena za śmieci od 1 sierpnia - 25 zł za...

7 lip.
Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do...

Kto będzie odbierał śmieci od 1 lipca? Do przetargu...

3 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama