środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z "Jedynki"

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z
 

22 maja br. uczniowie z Gimnazjum nr 1 (Klaudia Rusek, Aleksander Bartosik, Oskar Walczak, Kacper Jaroszyński pod opieką p. Jolanty Ochapskiej) przygotowali i przeprowadzili zajęcia z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Turku, które dotyczyły ochrony środowiska i postępowania z elektroodpadami.

Wyżej wymienieni uczniowie gimnazjum wezmą udział konkursie „Dobre rady na elektroodpady” organizowanym przez Organizację Odzysku opakowań „Auraeko”. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informujące o postępowaniu z odpadami i płócienne torby na zakupy.

reklama

Celem zajęć było uświadomienie najmłodszym, że należy dbać o środowisko naturalne, bo jesteśmy jego cząstką. Pamiętajmy, że: nasze zdrowie i bezpieczeństwo zależy od nas samych!

materiał prasowy Gimnazjum nr 1 w Turku

Podobne artykuły

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na...

Kolejne niechlubne znalezisko w lasach na terenie...

15 st.
PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w...

PSZOK w Kawęczynie otwarty. Zbiórka odpadów w każdą...

11 st.
PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

PGKiM rozpoczyna odbiór choinek

11 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama