Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z "Jedynki"

Dobre rady na elektroodpady gimnazjalistów z
 

22 maja br. uczniowie z Gimnazjum nr 1 (Klaudia Rusek, Aleksander Bartosik, Oskar Walczak, Kacper Jaroszyński pod opieką p. Jolanty Ochapskiej) przygotowali i przeprowadzili zajęcia z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Turku, które dotyczyły ochrony środowiska i postępowania z elektroodpadami.

Wyżej wymienieni uczniowie gimnazjum wezmą udział konkursie „Dobre rady na elektroodpady” organizowanym przez Organizację Odzysku opakowań „Auraeko”. Uczestnicy spotkania otrzymali ulotki informujące o postępowaniu z odpadami i płócienne torby na zakupy.

reklama

Celem zajęć było uświadomienie najmłodszym, że należy dbać o środowisko naturalne, bo jesteśmy jego cząstką. Pamiętajmy, że: nasze zdrowie i bezpieczeństwo zależy od nas samych!

materiał prasowy Gimnazjum nr 1 w Turku

Podobne artykuły

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama