niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Śpiewamy z Akademią Letnich Spotkań Artystycznych

Śpiewamy z Akademią Letnich Spotkań Artystycznych
 

3. sierpnia w turkowskim muzeum rozpoczęły się warsztaty wokalne, zorganizowane w ramach Akademii Letnich Spotkań Artystycznych oraz X edycji festiwalu SCABB. Młodzież z Turku i okolic pod okiem Anety Janiak przygotowuje się do udziału w koncertach, które będą odbywać się od 9. do 16. sierpnia na rynku naszego miasta.

- Program występów jest bardzo różnorodny. Będzie można usłyszeć zarówno przeboje w stylu retro, np. „Ada, to nie wypada” bądź „Deszcz”, jak i piosenki znajdujące się na współczesnych listach przebojów, m.in. „Happy” czy „Nic do stracenia”. Uczestnicy warsztatów to ludzie, którzy występowali już publicznie, więc na pewno usłyszymy też ich własny repertuar. Planujemy również stworzyć coś wyjątkowego, specjalnie na finałowy spektakl „Dzień bitwy” - zdradziła pani Aneta.

reklama

W warsztatach bierze udział około 20 osób, zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Najmłodsza uczestniczka to 11-latka, najstarsza jest już pełnoletnia. Mają jednak ze sobą wiele wspólnego: posiadają ogromne zdolności wokalne i chcą pochwalić się nimi przed publicznością.

Każdego, kto chce posłuchać młodych, utalentowanych artystów, zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym programem koncertów zamieszczonym w artykule „Festiwal z muzyką w tle”.

Kinga Krzyżostaniak
Warsztaty Dziennikarskie Przystani

Śpiewamy z Akademią Letnich Spotkań Artystycznych

Podobne artykuły

Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V...

Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V Edycji...

17 sierp.
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019
Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama