wtorek 16 lipca 2019

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Koncert laureatów "Widzieć inaczej" już dziś o 16:00

Koncert laureatów
 

Sztuka oraz sam proces tworzenia dostępny jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Mimo licznych stereotypów krążących wokół osób niepełnosprawnych, na scenie wcale nie są gorsi niż w pełni zdrowi koledzy. Można będzie przekonać się o tym w najbliższy weekend, podczas przeglądu wieńczącego Dni Kultury bez Barier.

W dniu 24 października, już po raz 22, sala Miejskiego Domu Kultury wypełni się w trakcie Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Muzycznej Osób Niewidomych i Słabowidzących „Widzieć Inaczej”, podczas którego uzdolnieni muzycznie artyści nie tylko zapewnią turkowskiej publiczności popołudnie pełne wrażeń, ale też rywalizować będą o Nagrodę Burmistrza Miasta Turku. Przegląd rozpocznie się o godz. 9:30 przesłuchaniami konkursowymi. Na godz. 16:00 zaplanowano koncert laureatów, połączony z uroczystym wręczeniem nagród.

reklama

 

 

Koncert laureatów

Podobne artykuły

Trzy soprany na początek Letniej Filharmonii...

Trzy soprany na początek Letniej Filharmonii...

8 lip.
Wideo: Atrakcje dla dzieci, Big Cyc, Grzegorz...

Wideo: Atrakcje dla dzieci, Big Cyc, Grzegorz Hyży -...

23 czerw.
Pierwsza dawka muzycznych wrażeń już dziś -...

Pierwsza dawka muzycznych wrażeń już dziś - sprawdź,...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama