sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Radna apeluje: Zadbajmy o fontannę w rynku

Radna apeluje: Zadbajmy o fontannę w rynku
 

Turkowscy samorządowcy regularnie dyskutują np. o stanie dróg. Co jednak z inną infrastrukturą? Kilka pomysłów na to, jak sprawić, by przestrzeń miasta wyglądała lepiej, ma radna Niespodziańska.

Ozdobą Placu Wojska Polskiego powinna być usytuowana w jego centrum fontanna. Czy jest nią w rzeczywistości? Czy nie mogłaby działać i prezentować się lepiej? – Mam interpelację w sprawie fontanny w rynku. Czy jest możliwość w okresie zimowym zrobić bardziej dokładny przegląd tej fontanny? Kiedyś ona miała drożne wszystkie dysze, była pięknie oświetlona. W tej chwili to funkcjonowanie jest zaburzone. Można by pomyśleć w tej kwestii – mówiła podczas XII sesji Elżbieta Niespodziańska.

reklama

Zdaniem radnej, władze Turku powinny też zastanowić się nad znalezieniem środków na poprawę wyglądu ogrodzenia cmentarza komunalnego.

AW

Podobne artykuły

Złożyli kwiaty przed pomnikiem na cmentarzu....

Złożyli kwiaty przed pomnikiem na cmentarzu. Ziemia...

3 wrz.
Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

28 kw.
Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w rynku...

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama