czwartek 22 sierpnia 2019

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

Urząd Miejski w Turku gościł małych artystów

Urząd Miejski w Turku gościł małych artystów
 

Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia, dzieci z turkowskich przedszkoli samorządowych odwiedzają Burmistrza Miasta Turku.  Tak było również we wtorek 22 grudnia 2015 r. w Urzędzie Miejskim goszczono małych artystów z przedszkoli samorządowych nr 3 i nr 7.

Mali goście z przedszkoli nr 3 i 7 przebrani za postaci biblijne, z całą masą rekwizytów, zaprezentowali burmistrzowi, jego zastępcy oraz pracownikom urzędu i starostwa piękne jasełka bożonarodzeniowe. Były występy aniołków, dary trzech króli, pasterze i wspólne śpiewanie kolęd.

reklama

Po występach, burmistrz złożył dzieciom życzenia oraz wspólnie z nimi przywołał św. Mikołaja. Dzieci całą gromadą otoczyły gościa, który obdarował je upominkami. Na zakończenie wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

materiał prasowy

Podobne artykuły

W szkołach i przedszkolach na terenie miasta...

W szkołach i przedszkolach na terenie miasta trwają...

25 lip.
Bezpieczne wakacje - wyjątkowa wizyta w...

Bezpieczne wakacje - wyjątkowa wizyta w Przedszkolu...

17 czerw.
Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

16 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama